A Haranghy György Emlékút - az Alföldi Kéktúra Hajdú-Bihar megyei szakaszának teljesítői

Jelvény sorszáma Túrázó neve Túrázó települése Túrázó szakosztálya Jelvényszerzés éve
1. Kocsis Lajos Debrecen - 1998
2. Szentgyörgyi Géza Debrecen VISE 1998
3. Húri Noémi Debrecen - 1998
4. Fekete Tamás Debrecen EÜ SE 1998
5. Zajácz György Debrecen Zoltai Szo 1998
21. Pásztor István Miskolc - 2001
22. Hinterstein Ferencné Debrecen EÜ SE 2002
23. Jánosi Mihály Salgótarján Zöldút TE 2002
24. Jankovich Béla Pécs - 2002
25. Domokos Zoltán Szolnok - 2002
26. Horváth Zoltán Szolnok - 2002
27. Hadházi László Gödöllő - 2002
28. Skarupa Piroska Budapest - 2002
29. Miheller Tibor Salgótarján Zöldút TE 2002
30. Dr. Laczkó Zoltán Salgótarján Zöldút TE 2002
31. Túróczy József Békéscsaba Körösök Völgye TE 2002
32. Vidovenyecz Zsolt Békéscsaba Körösök Völgye TE 2002
33. Szarvas Mátyás Békéscsaba Körösök Völgye TE 2002
34. Petró Istvánné Salgótarján Zöldút TE 2002
35. Kreicsi Gábor Salgótarján SHKE 2003
36. Dóra László Vác Vác 2003
37. Vígh Edit Vác Vác 2003
38. Toplak József Söjtör Söjtöri TK 2004
39. Agárdi Gáborné Debrecen Nefelejcs Tszo 2004
40. Szalkó Éva Debrecen Délibáb TE 2004
41. Barcsa Valéria Debrecen BKV Előre Sc 2004
42. Halász Kálmán Gyömrő Postás MATÁV SE 2005
43. Gáspár Annamária Gyömrő Postás MATÁV SE 2005
44. Örsi Bálint Oberon Eger Szentgyörgyi Albert Ált Isk2005
45. Kállai József Tiszakécske Móricz Zsigmond Ált Isk 2005
46. Nagy Zoltán Pomáz - 2006
47. Agárdi Gábor Debrecen Nefelejcs Tszo 2006
48. Hegedüs Zoltán Berettyóújfalu Délibáb TE 2006
49. Borbás Katalin Szombathely Alpokalja TE 2006
50. Horváth Judit Szombathely Alpokalja TE 2006
51. Orbán Róbert Szombathely Alpokalja TE 2006
52. Varjú Dóra Szombathely Alpokalja TE 2006
53. Varjú Anna Szombathely Alpokalja TE 2006
54. Benczik Zoltán Szombathely Alpokalja TE 2006
55. Várdai Lajosné Székesfehérvár Lokomotív TE 2007
56. Árvai István Budapest Lokomotív TE 2007
57. Kelemen Zoltán Eger Szentgyörgyi Albert Ált isk2010
58. Ginter Gábor Veresegyház - 2011
59. Veres Zsolt Kiskunfélegyháza DÉMÁSZ Elektromos SE 2011
60. Szabados Zoltán Sándorfalva DÉMÁSZ Elektromos SE 2011
61. Tóth Ferenc Kiskunfélegyháza DÉMÁSZ Elektromos SE 2011
62. Vén Csaba Kalocsa - 2011
63. Tóth Tibor Kalocsa - 2011
64. Balázs Árpád Kalocsa - 2011
65. Dr. Örsi Tibor Eger Eszterházy Károly Főiskola 2011
66. Harsányi László Ebes Zoltai Szo 2011
67. Harsányi Bettina Ebes Zoltai Szo 2011
68. Fekete Erika Ebes Zoltai Szo 2011
69. Paál Éva Alsópáhok Göcsej SE 2011
70. Berta Ottilia Zalaegerszeg Göcsej SE 2011
71. Murányi Mihály Alsópáhok Göcsej SE 2011
72. Kökény Mihály Zalaegerszeg Göcsej SE 2011
73. Kordás Gergely Dániel Debrecen - 2011

A HajdúTúra lapokat folyamatosan fejlesztjük.